Efektywność energetyczna, niska (około 0.025 W/cm*K), przewodność cieplna materiału. Dlatego w zimie pszczoły jedzą mniej miodu (o 25 – 50%) w porównaniu z drewnianymi ulami o grubości ścianki 25 mm. A w najgorętszym okresie letnim nie wentylują blisko wejścia, a noszą nektar. Nie ma potrzeby stosowania dodatkowej izolacji.

Łatwość i jednocześnie trwałość. Możliwość użycia zwykłego mocowanie do transportu uli (np., pasy).

Materiał cięty, wiercony, frezowany, polerowany łatwiej niż drewno. Jest to bardzo proste, na przykład, zrobić wejście w jakimkolwiek korpusie, który się będzie zgadzał z państwa technologią pszczelarstwa.

Materiał nie wchłania wody, nie ma więc środowiska dla bakterii, roztoczy i ćmy woskowej. Pszczoły są mniej podatne na choroby.

Materiał nie absorbuje wody, dzięki czemu nie ma odchylenie od wymiarów geometrycznych w czasie pracy. Każdy element może być przenoszony z jednego ula do drugiego bez regulacji.

Konkurencyjna cena i wygodne opakowanie. Można dostarczyć produkt w kompaktowym opakowaniu, wygodnym nawet dla zdalnej pasieki. Zbierać wyroby może nawet jedna osoba. Można zakupić każdą część oddzielnie, zgodnie z ofertą .

Materiał jest bezpieczny dla ludzi, zwierząt i owadów.

Nie trzeba używać ognia do dezynfekcji. Mogą być stosowane pary (na przykład z ręcznej wytwornicy pary o temperaturze 130-150 stopni Celsjusza) lub dezynfekujące wodne roztwory każdego typu, a następnie przemywanie wyrobów. Przy właściwym leczeniu, więc wszelkie infekcje mogą być zniszczone.

Materiał można malować farbami wodorozcieńczalnymi i farbami organicznymi.

2015. All rights reserved.

 

Monitorujcie, Państwo, nasze nowości

Nasi partnerzy: bee.lg.ua; Vcelaren.sk; Himexelen.com

Zdjęcia detali Cennik Instrukcja Wideo Kontakt Główna
Hlavná stranká Главная страница Główna Principale Principal Home Accueil Home